Blog

Spoznajte náš tím – Ivana Belíková

Naša obchodná manažérka Ivana Belíková, ktorá pôsobí priamo v Londýne

Pozitívne naladená milovníčka čokolády a kníh a ďalšia posila do nášho tímu. To je Ivana Belíková, naša zanietená obchodná manažérka. Pracuje s nami na diaľku z Londýna a pomáha nextporteru šíriť dobré meno a rásť aj mimo hraníc Slovenska.

 

Ahoj Ivka, prezraď nám, ako začal Tvoj „nextporťácky“ príbeh?

Nextporter ma oslovil s otázkou, či by som mala záujem pre nich pracovať z Anglicka. Ja som odpovedala: „Mám.“ A to z jednoduchého dôvodu. Nemohla som povedať nie firme, ktorá stavia do popredia pracovný a osobný rozvoj zamestnancov.

 

Čo sa Ti na Tvojom zamestnaní najviac páči?

Momentálne je to práca z domu. Ušetrím čas strávený cestovaním do a z práce, čo tu v Londýne predstavuje minimálne 2 hodiny. Páči sa mi flexibilita, práca s ľuďmi a učenie sa nových vecí. Som šťastná, že pracujem pre firmu, ktorá sa stará nielen o svojich zákazníkov, ale aj o zamestnancov. Mojím cieľom je, aby som nextporteru pomáhala rásť aj tu, v Anglicku.

 

S ktorým kolegom si doposiaľ najviac rozumieš?

Keďže som vo firme na diaľku, je to ťažšie povedať. Momentálne som v sústavnom kontakte s naším výkonným riaditeľom Michalom. Vie sa mi „nabúrať“ do notebooku a zistiť, či naozaj pracujem alebo som na Facebooku. J Žartujem. Musím povedať, že Michal má veľkú dávku trpezlivosti pri vysvetľovaní programov, ktoré firma používa.

 

Čomu sa venuješ, keď práve nie si online na serveri nextporteru?

Vo voľnom čase rada čítam. Momentálne mám rozčítaných niekoľko motivačných kníh, ale priznám sa, „nejdú“ mi tak rýchlo, ako Harry Potter. J

Od januára spolu s mojím snúbencom rekonštruujeme náš dom. Prvé 3 mesiace sme išli na maximum - cez týždeň sme boli v práci a cez víkend sme stavali. Dlhodobo sa takýto režim zvládať nedal, tak sme spomalili. Napríklad, minulý víkend sme obíjali stenu v obývačke drevenými doskami. A konečne sme dopozerali The Big Bang Theory.

 

Aká je Tvoja vysnívaná cestovateľská destinácia a prečo?

Mám dve. Machu Picchu a Kubu. Keď sme boli so sestrou malé, Machu Picchu nám prišlo smiešne. A Kuba? Tam ma to vždy lákalo.

 

Máš nejaké veľké životné sny? Prezraď nám o nich niečo viac.

Mám 4 veľké sny, ktoré, ak mi prepáčite, neprezradím. Sú odvodené od mojej životnej filozofie. Myslím si, že šťastie sa dá za peniaze kúpiť. Napríklad, ak zachránite niekoho život tým, že mu finančne prispejete na kúpu potrebného lieku či prístroja alebo mu uhradíte operáciu. Tým spravíte šťastných hneď niekoľko ľudí.

Piaty, neoficiálny, sen je pre mňa takou čerešničkou na torte. Ak si splním tie štyri, tak si kúpim Mustang Shelby GT500. Mám však dilemu: klasika alebo nový model? J

 

Aké sú Tvoje doterajšie životné úspechy?

K mojim životným úspechom patria 4 roky strávené v Izraeli a zvládnutie hebrejčiny. Také osobné úspechy sú zasnúbenie sa a kúpa domu. A samozrejme, možnosť pracovať pre nextporter.

 

Čo sa varenia týka... Varíš rada? Čo dávaš na panvicu ako prvé: cibuľu, či cesnak?

Keďže nie som veľký jedák, tak mi k prežitiu stačí čokoláda, vyprážaný syr a makové šúľance. Milujem vôňu cesnaku, takže na panvicu ide jednoznačne cesnak.

 

Ivka verí, že nie je nič lepšie, ako po daždivom pracovnom dni cítiť vôňu domáceho jedla pripravovaného v trúbe. Verí, že každá minca má dve strany a je len na dotyčnom, ktorú z nich si vyberie.

Pokiaľ chcete kontaktovať našu obchodnú manažérku Ivanu Belíkovú, neváhajte sa na ňu obrátiť na emailovej adrese nextporter@nextporter.com

Kontaktujte nás

Kontakt

  • nextporter s.r.o
  • Ďumbierska 20
  • 974 11 Banská Bystrica
  • Slovakia
  • Tel.: +421 (0)905 946 616
  • E-mail: info@nextporter.com
  • Nextporter instagram facebook
Urobte s nami výhodný obchod!
Odosielam