Blog

Spoznajte náš tím - Laura Gállová

Laura Gállová , naša manažérka nákupu a milovníčka klasickej literatúry

Laura Gállová sa vždy snaží mať úsmev na tvári a na svojom pracovnom stole kvalitný zelený čaj. Miluje čítanie kníh, najmä klasickej ruskej literatúry.

V našej firme ako manažérka nákupu zabezpečuje nákup kozmetiky a drogérie a vyhľadáva nových dodávateľov.

 

Ahoj Laura, aký je Tvoj „nextporťácky“ príbeh?

Vo firme nextporter som pôvodne začala pracovať ako asistent nákupu. Práca v oblasti nákupu ma veľmi bavila. Pracovala som čoraz usilovnejšie až som sa jedného dňa prepracovala na pozíciu manažérky nákupu.

 

Čo sa Ti na Tvojom zamestnaní najviac páči?

Veľmi sa mi páči voľnosť a variabilita, ktorú mi firma ponúka. Absolútne si ma získali spoločné raňajky s kolegami. Ako sa hovorí, láska ide cez žalúdok.

 

Ako si spokojná s pracovným kolektívom? S ktorým z kolegov si najlepšia kamarátka?

Keďže máme menší kolektív, panuje u nás skôr rodinná než kamarátska atmosféra. Nedá mi však nespomenúť moju obľúbenú kolegyňu Nikolku, ktorej som sľúbila, že ju pri tejto otázke spomeniem.

 

Čomu sa venuješ, keď aktuálne nenakupuješ tovar pre nextporter?

Po práci ma nájdete väčšinou na jogovej podložke alebo v kresle začítanú do nikdy nekončiacich kníh klasickej ruskej literatúry.

 

Aká je Tvoja vysnívaná cestovateľská destinácia a prečo?

Japonsko. Kvôli zelenému čaju, samozrejme. Japonsko by som chcela navštíviť práve kvôli jeho nádhernej kultúre, zvykom, skvelému jedlu a ešte lepším ľuďom.

 

Máš nejaký životný sen?

Každý deň pracujem na splnení mojich drobných snov a cieľov... (smiech) ale Nobelova cena by bola fajn, v akomkoľvek obore.

 

A čo Tvoje životné úspechy doposiaľ?

Za môj najväčší doterajší životný úspech považujem, že som mala možnosť v mladom veku precestovať značný kus sveta. Ďalším, z mojich nemalých úspechov je, že mám doma vo svojej knižnici usporiadané knihy podľa farieb. Za každých okolností!

 

Keď varíš, čo dávaš na panvicu ako prvé, cibuľu alebo cesnak?

Striedam to. Aby to bolo spravodlivé.

 

Možnosť cestovania po svete Lauru osobnostne rozvinulo a posunulo. Pomohlo jej to k dotvoreniu si svojej osobnosti, za čo je veľmi vďačná.

V prípade, ak by ste sa chceli obrátiť na našu manažérku nákupu Lauru Gállovú, neváhajte ju kontaktovať na e-mailovej adrese purchasing@nextporter.com

Kontaktujte nás

Kontakt

  • nextporter s.r.o
  • Ďumbierska 20
  • 974 11 Banská Bystrica
  • Slovakia
  • Tel.: +421 (0)905 946 616
  • E-mail: info@nextporter.com
  • Nextporter instagram facebook
Urobte s nami výhodný obchod!
Odosielam