Blog

Spoznajte náš tím – Matej Babiak

Náš exportný predajca a zanietený športovec, Matej Babiak

Nadšený cestovateľ, zberateľ zážitkov a milovník dobrého jedla, ktorý pochádza z Brezna, malebného mestečka neďaleko Banskej Bystrice. Rád spoznáva nových ľudí z rozličných miest a kultúr, no najradšej má krásnu prírodu nášho Slovenska.

Predstavujeme vám nášho exportného predajcu, Mateja Babiaka. Matej pre nextporter získava nových zákazníkov a vytvára tak nové pracovné vzťahy. Často krát pri ich vyhľadávaní mieri mimo hraníc Európskej únie a Európy vôbec.

 

Ahoj Matej, prezraď nám, ako začal Tvoj „nextporťácky“ príbeh?

Môj príbeh v našej firme začal tesne po dokončení môjho štúdia. Túžil som si nájsť prácu, v ktorej sa budem môcť profesijne a osobnostne rozvíjať, kde sa budem cítiť príjemne a budem obklopený skvelými ľuďmi.

 

Čo sa Ti na Tvojom zamestnaní najviac páči?

Páči sa mi predovšetkým priateľské prostredie, no zároveň profesionálny prístup. Viem, že pracujem so skúsenými ľuďmi. Sú odborníkmi na svojich pozíciách a môžem sa tu mnohému naučiť.

 

S ktorým kolegom si najlepšie rozumieš?

Ťažko sa to hodnotí, keďže som tu ešte príliš krátko, no zatiaľ si skvele rozumiem s každým. S Jurajom momentálne komunikujem najviac, keďže mi poskytuje cenné pracovné rady. Touto cestou by som sa chcel všetkým svojim kolegom poďakovať za ich ochotu a neustálu pomoc.

 

Čomu sa venuješ, keď aktuálne nekomunikuješ so zahraničnými zákazníkmi?

Venujem sa prevažne športu. Kedysi som robil box a grappling, no dnes je to prevažne posilňovanie, beh, plávanie, korčuľovanie a v zime snowboard. Rád trávim čas so svojou priateľkou a naším štvornohým spoločníkom kdekoľvek v prírode. Máme radi nové zážitky a objavovanie nových miest, či už na Slovensku alebo v zahraničí. Som aj veľký filmový fanúšik, takže si rád vychutnám každý kvalitný film. Rád čítam, a to najmä sci-fi literatúru.

 

Aká je Tvoja vysnívaná cestovateľská destinácia a prečo?

Jednoznačne Thajsko. Kvôli rozmanitej kultúre a nádhernej prírode. A žijú tam slony :)

 

Čo je Tvojím životným snom?

Mojím snom je niečo vybudovať alebo vytvoriť. Zanechať tu po sebe nejaký odkaz. Aj keby som pomohol čo i len jednému človeku, bol by to pre mňa úspech. Momentálne si tento sen plním napríklad tým, že pomáham budovať našu firmu.

 

A aké sú Tvoje doterajšie životné úspechy?

Za moje najväčšie životné úspechy považujem ukončenie vysokej školy a nadobudnutie cenných skúseností v USA. Samozrejme, aj získanie tejto pracovnej príležitosti.

 

Čo sa varenia týka... Varíš rád? Čo dávaš na panvicu ako prvé: cibuľu, či cesnak?

Varím rád a väčšinou dávam prvú cibuľu.

 

Matej je milovník zvierat, dobrého jedla a zážitkov. Má rád rozmanitosť farieb, vôní a chutí a rád spoznáva nové veci.

Neváhajte sa obrátiť na nášho exportného predajcu, Mateja Babiaka, na jeho emailovej adrese customer@nextporter.com

Kontaktujte nás

Kontakt

  • nextporter s.r.o
  • Ďumbierska 20
  • 974 11 Banská Bystrica
  • Slovakia
  • Tel.: +421 (0)905 946 616
  • E-mail: info@nextporter.com
  • Nextporter instagram facebook
Urobte s nami výhodný obchod!
Odosielam