Blog

Spoznajte náš tím - Nikola Bobáková

Nikola Bobáková, naša večne usmiata administratívna referentka

Neprestajne usmiata a pozitívne naladená, to je naša pravá ruka a administratívna referentka Nikola Bobáková. Nika rada spoznáva nových a milých ľudí a rada sa učí nové veci. Veľmi rada sa smeje a je veľmi ľahké ju rozosmiať.

Vo firme má na starosti fakturáciu, controllingové reporty, prípravu účtovníctva a spravovanie databáz našich zákazníkov.

 

Ahoj Nika, kedy sa začal Tvoj „nextporťácky“ príbeh?

Môj príbeh sa začal už počas štúdia na vysokej škole. Po odovzdaní diplomovej práce som sa zamerala na nájdenie si vhodnej pozície, ktorá by mi pomohla rozbehnúť môj profesijný život. Vtedy som spoznala firmu nexporter. V máji minulého roku som sa stala jej súčasťou a nemôžem byť spokojnejšia.

 

Čo sa ti na Tvojej pozícii najviac páči?

Páči sa mi jednoznačne to, že mám prehľad. Vidím, že naberám stále viac a viac poznatkov. Moja práca a náš kolektív ma posúva vpred nie len profesijne, ale aj osobnostne.  Na pracovisku sa vzájomne podporujeme a máme medzi sebou veľmi dobré vzťahy, ktoré vo firme vytvárajú pozitívnu atmosféru.

 

Našla si si medzi kolegami najlepších kamarátov?

Sme tu veľmi dobrý kolektív a so všetkými kolegami vychádzam. Ak by som si však mala vybrať nejakého „najlepšieho kamaráta“ boli by dvaja a to Laura a Juri. Sú taká moja krvná skupina a minuloročný teambuilding na Santorini nás veľmi zblížil.

 

Aké sú Tvoje mimopracovné koníčky?

Rada čítam, chodím do prírody a športujem. Behávam, bicyklujem. Veľmi rada trávim čas u mojej starkej kde sa vždy nájde nejaká robota okolo domu na záhrade.

 

Máš nejakú vysnívanú cestovateľskú destináciu?

Návšteva Toskánska vo mne zanechala veľmi veľa pekných zážitkov. O tejto destinácií som nikdy nesnívala, no po jej návšteve by som sa tam určite chcela vrátiť. Krajina, ľudia, kultúra a architektúra tejto oblasti sú pre mňa dych vyrážajúce.

 

Aký je Tvoj životný sen?

Mojim životným snom je, aby boli ľudia okolo mňa zdraví a šťastní a aby nikdy v mojej prítomnosti nepociťovali smútok a iné nepríjemné pocity. Úprimne ma teší a vnútorne napĺňa pocit spokojnosti mojich blízkych.

 

Čo doposiaľ považuješ za svoj najväčší životný úspech?

Za môj doterajší najväčší životný úspech považujem asi to, že som úspešne dokončila vysokú školu a ešte počas nej som si našla túto prácu. Myslím však, že ma v živote toho čaká ešte veľa a za úspech môžem považovať ešte aj to že som zdravá a obklopená ľuďmi, ktorí ma majú radi a podporujú ma.

 

Vtipná otázka na záver: Keď ideš variť, čo dávaš na panvicu ako prvé, cibuľu, či cesnak?

Ha, zaujímavosťou je, že je to tak 50 na 50. Dokonca niekedy dávam aj cibuľa a cesnak naraz.

 

Ak by ste potrebovali informácie ohľadom fakturácie a iných administratívnych úkonov, neváhajte kontaktovať Nikolu Bobákovú na jej e-mailovej adrese office@nextporter.com

Kontaktujte nás

Kontakt

  • nextporter s.r.o
  • Ďumbierska 20
  • 974 11 Banská Bystrica
  • Slovakia
  • Tel.: +421 (0)905 946 616
  • E-mail: info@nextporter.com
  • Nextporter instagram facebook
Urobte s nami výhodný obchod!
Odosielam