Kariéra

Asistent nákupu – pracovná ponuka –

čiastočný pracovný úväzok

Asistent nákupu pomáha nákupcovi s administratívnymi prácami ale aj aktívne vyhľadáva ponuky na značkovú drogériu a kozmetiku v celej Európe. Objednávky tovaru, objednávky na dopravu a nové skladové karty eviduje v informačnom systéme.

Využi svoju angličtinu a pracuj 4 hodiny denne..

Spoznajte nás: https://www.facebook.com/nextporter/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • pravidelná komunikácia s našimi skladmi v SR, ČR, GB
  • objednávanie prepravy
  • administratívne spracovanie objednávok
  • vyhľadávanie potenciálnych dodávateľov a nových produktov
  • dohadovanie stretnutí pre nákupcu

Požiadavky na zamestnanca

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • výsledky z predchádzajúcej činnosti
  • produktivita, aktivita, silný záujem,
  • pozitívne myslenie,
  • dôslednosť a spoľahlivosť

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské
  • študent vysokej školy
  • vysokoškolské I. alebo II. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Pokročilý (B2)

Miesto výkonu práce: nextporter s.r.o., Komenského 10/A, Banská Bystrica

Druh pracovného pomeru: čiastočný pracovný úväzok, dohoda o brigádnickej práci študenta, živnosť

Termín nástupu: čo najskôr, dohodou

Ponúkaný plat (brutto): 4 €/hodina brutto + odmeny

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Zázemie stabilnej a neustále expandujúcej spoločnosti
  • Neustály odborný a osobnostný rozvoj a vzdelávanie
  • Neobmedzený príjem a istá budúcnosť pri dosahovaní očakávaných výsledkov

Kontakt: praca@nextporter.com

Kontaktujte nás

Kontakt

  • nextporter s.r.o
  • Ďumbierska 20
  • 974 11 Banská Bystrica
  • Slovakia
  • Tel.: +421 (0)905 946 616
  • E-mail: info@nextporter.com
  • Nextporter instagram facebook
Urobte s nami výhodný obchod!
Odosielam