Kariéra

Kto sme?

Sme veľkoobchodná spoločnosť zameraná na export a import drogérie, kozmetiky a potravín. Na trhu pôsobíme úspešne už viac ako 16 rokov. Našim cieľom je dodávať zákazníkovi značkový tovar, rýchlym a kvalitným spôsobom, za atraktívne nízke ceny, vytvárať s ním dobré a produktívne vzťahy. Rovnako je našim cieľom podporovať cieľavedomých, úspešných a spoľahlivých zamestnancov odborne, osobnostne a finančne.

Pozri si naše video!

8 dôvodov, prečo u nás pracovať

ikona

neustály rast
firmy

ikona

viac ako 16
rokov na trhu

ikona

spoločné
teambuildingy
doma a v zahraničí

ikona

flexibilná
pracovná doba

ikona

podpora
vzdelávania

ikona

doprava
do zamestania

ikona

individuálny
prístup

ikona

rodinná
atmosféra

PÁR SLOV OD KOLEGOV

PREČO SA ROZHODLI PRACOVAŤ U NÁS.

MICHAL VRABEC

MICHAL VRABEC

Výkonný riaditeľ

"Vo firme som sa rozhodol pracovať hlavne kvôli osobnosti majiteľa firmy. Poznal som ho už pred tým a veľmi mi sedeli jeho vízie a to kam chce firmu posunúť. Hneď ako som prvýkrát prišiel do práce, cítil som sa veľmi dobre a vnímal som podporu ostatných."

LAURA GÁLLOVÁ

LAURA GÁLLOVÁ

Vedúca nákupu

"Na svojej práci v nextporteri milujem slobodu, variabilitu a dynamiku. V našej práci sa človek nikdy nenudí a každý deň sa do nej teším aj vďaka mojim kolegom."

DANIELA HAJKOVÁ

DANIELA HAJKOVÁ

Administratívny referent

"Firma nexporter ma zaujala firemnou kultúrou a prístupom k svojim zamestnancom. Práca na mojej pozícii mi umožňuje využívať poznatky nadobudnuté počas štúdia, a zároveň ďalej osobnostne a kariérne rásť. Pre mňa osobne je dôležitá atmosféra na pracovisku, a tá je v nextporteri veľmi príjemná. Priateľský prístup kolegov spolu s ich podporou robia každý pracovný deň lepším."

MICHAL VRABEC

MATÚŚ VRABEC

Exportný predajca

"Najviac sa mi na práci v nextporteri páči komunikácia s ľuďmi, neustále zlepšovanie komunikačných zručností, anglického jazyka a spoznávanie nových ľudí. Práca v nextporteri mi umožňuje prekonávanie samého seba."

Chcem byť súčasťou tímu!

Kontakt

  • nextporter s.r.o
  • Králická 594/117
  • 976 34 Králiky
  • Slovakia
  • Tel.: +421 (0)905 946 616
  • E-mail: info@nextporter.com
  • Nextporter instagram facebook